biust________________100-101
pod biustem_______________84
talia_____________________86
pępek (z boczkami)________98
pępek (nad boczkami)______90
pod pępkiem _____________102
bodbrzusze_______________103
biodra___________________107
pod tyłkiem______________102
udo_______________________63
łydka_____________________42
biceps_________________31-32
zdjęcie zagubione
Za mną 2 tygodnie postanowienia i 6 treningów zaliczonych i rozpoczęty trzeci tydzień:)
4x KILLER w pierwszym tygodniu (pon, wt, śr, pt),
1x TURBO w drugim tygodniu (nie umiałam się zwlec z łóżka) (pt),
1x TURBO w tym tygodniu, czyli rozpoczętym trzecim (pon).
Teraz mnie coś rozłożyło i wolę się nie forsować - można się doigrać wirusowego zapalenia opon mózgowych i różnych nieciekawych komplikacji przez robienie treningów podczas przeziębienia - wiem, bo psiapsiółka tak miała. Jestem zła, bo się nakręciłam na treningi i mnie rozłożył jakiś mega-katar.
Znalazłam też fajne filmy na temat motywacji. Znajdziecie je tutaj
Otóż okazuje się, że działania człowieka nie opierają się na samej motywacji, bo motywacja starcza na krótko i nie da się jej wzniecać, podniecać :P.
Okazuje się, że do jakiegokolwiek działania potrzebna jest motywacja, ale i wysiłek, praca nad sobą, a właściwie nad samodyscypliną, samoregulacją. Parę razy trzeba się niestety zmusić, potem jednak wejdzie nam to w nawyk i nie będziemy mogły/-li bez tego żyć, nie będziemy sobie mogły/-li wyobrazić dnia bez czegoś - w tym wypadku bez ćwiczeń Ewy - a dzień będzie bez tego niepełny! :)
Co zauważyłam:
Myślałam, że to nieco naciągane, ale jednak prawda: dzięki porannemu rozruchowi z Killerem i Turbo (i innymi zapewne też, ale próbowałam dopiero tych dwóch programów) dzień staje się lepszy, humor też, człowiek jest bardziej empatyczny, komunikatywny i otwarty na innych ludzi, więcej mu się chce, ma więcej energii i werwy :) e n d o r f i n k i ! :)
Zajrzałam też z ciekawości na treningi Mel B, bo dużo osób o niej mówiło na fanpage'u Ewy i myślę, że będzie to dodatek do treningów Ewy, czasem zamiennie :) Bo w końcu "nauczę się" wszystkich programów Ewy, potem będę je dopracowywać (technikę, tempo) i żeby nie było monotonii będę robiła też te z Mel B.:) No i jako dodatek po Killerze czy Turbo - np. dodatkowe ćwiczenia na brzuch czy inną wybraną część ciała :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz